KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12916217
nr 1291 6217
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Bland annat motiv från Stadsgården. Signerad. 1967,1968. Olja på pannå, 15x20,11x16 cm
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:33:59
700 kr
1.800 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson